MY Global İth.İhr.Dış Tic.Ltd.Şti.,20 yıllık iş tecrübesi ile kurulan , genç ve nitelikli işgücü, geniş dış ilişkileriyle uluslararası pazarlarda ticaret ve iş geliştirme misyonunu üstlenmiştir. MY Global Dış Ticaret, globalleşen dünyada, yurt içi ve yurt dışındaki ham madde, mamül birçok ürünü ve kaliteli hizmeti dünya pazarına sunmaktadır.

Çağdaş Altyapısıyla MY Global Dış Ticaret olarak farklılığımızı yaratan en önemli unsur; mesleğinde en iyi olmak için gereken deneyim, eğitim ve özelliklere sahip, üstün kalite, hizmet ilkesini benimsemiş kendini
mesleğine adamış, özverili ekibimizdir.

MY Global Dış Ticaret, değerlerimizi tam olarak yansıtan, çalışanların potansiyellerini en üst düzeyde kullanabilmelerine ve geliştirebilmelerine olanak sağlayan çalışma ortamıyla, her zaman en iyilerin yetiştiği, çalıştığı ve tercih ettiği kurum olacaktır. Sunduğumuz tüm ürün ve hizmetlerde mükemmeliyete ulaşmamıza olanak sağlayacak en önemli unsurlardan birisi de alanında tecrübeli ve çağdaş altyapımızdır. Bu nedenle, teknolojideki gelişmeleri izleyerek, sunduğumuz ürün ve hizmetlerimizin etkinliğini, kalitesini, verimliliğini arttırmak için en güncel teknolojilerle altyapımızı sürekli geliştirmekteyiz.

Dünya’daki gelişmeleri, uluslararası kabul görmüş
standartları, yöntem ve uygulamaları takip ederek yenilikçi ürün ve hizmet
anlayışımızla global ekonomide yerimizi almış bulunmaktayız.